Xtalk
CzechEnglish
XlandXtalkXforumXmailXpressXkontaktSrazy
   BudPress | BudFórum | Elita | X-xicht | Fotogalerie | Srazy | Pozvánka 
  Budějicééé on-line 

  Elita místnosti Budějicééé :o))
Na téhle stránce Tě chceme informovat o opravdových závislácích z místnosti Budějicééé. Pro začátek tu máme jenom základní informace - těmi jsou - jméno, email a web.
Do budoucnosti bychom chtěli seznam rozšířit o nějaká další pole. Máš-li nějaký tip, můžeš nám ho napsat a my se s ním pokusíme poprat. :o)))
Pokud chceš zařadit do seznamu závisláků z Budějiceee, klikni sem! Jedinou podmínkou pro zařazení je min. 100 hodin strávených na chatu.

nicke-mailwww
Aaleks aleksandra@atlas.cz
Ahoojky vitek.vaclav@volny.cz
Andrei-II andrei-II@xmail.cz http://budejiceee.xko.cz
Angel-4-you angel-4-you@seznam.cz
Anura tulenichlupy@seznam.cz
asasins asasins@seznam.cz www.mujweb.cz/www/asasins
bagrova bagrova@hotmail.com http://www.sharyc.cz/radka
barrrrik plachta@plachta.org
Bedat tomas.chalupa@seznam.cz
Benyto benyto@email.cz http://www.benyto.com
beruskalarinka beruskalarinka@centrum.cz
Bjes bjes@email.cz http://www.bjes.net
Blade20 beldin@atlas.cz
bunda.bond.007 bunda.bond@centrum.cz
Bushido marcus@pf.jcu.cz http://www.volny.cz/tjkaratecb
Cerna_Smrt black@death.cz http://www.death.cz
Corgua corgua@centrum.cz http://corgua.webpark.cz
cYd cYd@death.cz http://www.death.cz
Dante.cz xdante@email.cz
DrNikdo pavel.mraz@seznam.cz http://mrazik.hyperlink.cz
dubje dubje@email.cz
Enola enolka@yo.cz
EVELINA evelina@xmail.cz
ExtremeBiker extremeBiker@seznam.cz http://www.extremeterror.fbi.cz
Farid schnef00@post.cz http://www2.zf.jcu.cz/~schnef00
Feainne tumaf@seznam.cz
Flyingman flyingman@email.cz
forestik forestik@hotmail.com http://www.forestik.cz
Fugas1 Fugas1@post.cz
Gal franci.iq@post.cz http://www.webpark.cz/oldschool/
Hushaus hushaus@seznam.cz http://www.duna.cz
Idea dagmarko@seznam.cz
Jamki neserkeser@seznam.cz
Jerson jerson@xmail.cz
Jirmar jirmi.j@worldonline.cz http://www.volny.cz/jirm/stranka2.htm
judistka judistka@seznam.cz
Kalihula nirvanavlk@email.cz
Kanibal kanibal@knw.cz http://www.knw.cz/kanibal
Kimifi kimifinka@hotmail.com
Kminek kminek@email.cz
Kneza honza.k@seznam.cz http://vovecky.zde.cz
Kominek seladon_m@hotmail.com http://www.volny.cz/seladon
KONRS konrs@post.cz
kopycka kopy@centrum.cz
kousa kousinka@seznam.cz
kuhly kuhly@email.cz http://www.mujweb.cz/kultura/divadlog7
Ladyox-eye_daisy Oxeyedaisy@centrum.cz
LaraCroftik LaraCroftik@freemejl.cz
lasinek janinaw@centrum.cz
LASMAN laszakr@bupak.cz
Lexikonka jahodovej.ufoun@seznam.cz
lolita.h Lolita.H@seznam.cz
lone.wolf lone.wolf@seznam.cz http://www.geocities.com/lonewolfweb
Lord_Z pedik@email.cz http://pedik.webzdarma.cz/index2.htm
Lucieh cinda20@hotmail.com
M.A.K.I marketap@centrum.cz
MArCel marcel007@quick.cz
Mike007 mike007@iol.cz http://www.majkie.com
Miky7 Mi.ky@post.cz
Mimo mimo@xmail.cz
Minkli minkli@seznam.cz
mpetulka journalist@email.cz www.hyperlink.cz/inzenyri
Murmandamus murmi@centrum.cz
Neandrtalec neandrtalec@knw.cz http://www.knw.cz/neandrtalec
nic-moc cikr@post.cz
No...ja bastyrova@kostax.cz
N-TWILIGHT twilight@centrum.cz http://ntd.kgb.cz/
Petr.Amc petr.amc@xland.cz http://www.petramc.com
Petrův xpetuv@email.cz
Piroh piroh@email.cz
PLATARI lieblp@centrum.cz http://www.mujweb.cz/www/8mistranky
Platin platin@post.cz http://home.pf.jcu.cz/~veselj03
Plodovavoda plodovavoda@hotmail.com http://www.0609.com
pogi pogi@post.cz
pussy_catCB baby_girl@quick.cz
Pussy-Drak verusik@post.cz http://www.mujweb.cz/www/U_Verunky
SAMBA sambik@centrum.cz
Scullyman scullyman@centrum.cz
Septo jirkac@centrum.cz www.mujweb.cz//www/jirkac
S.O.N.C.A junkova@hbu.cas.cz
Spaceboss spaceboss@volny.cz http://www.volny.cz/spaceboss
Speedy.G speedy.g@post.cz
srie danndy@centrum.cz
Stanley stank@atlas.cz http://www.volny.cz/stanley-k
suspermonik morpheus_@centrum.cz
Tas tas@atlas.cz http://www.podvodnik.cz/
Technar technar@post.cz
Tydlytydlykleofas pajin@bigfoot.com
T-Y-R-A-N-O-S-A-U-R ciperaj@najihu.cz
Ultra ultralight@atlas.cz http://www.ceskehvezdy.com
Velky_zly_vlk lonesomeone@atlas.cz
Volnas lukas.volny@seznam.cz http://www.volny.cz/sborna
whiterider kjubas@quick.cz http://www.kubasmrz.cz
xbudvarman xbudvar@atlas.cz http://xbudvar.sf.cz
xdraco countrymancz@yahoo.com
Zak zak.tesarik@centrum.cz http://zak.virt.cz
007_otta ottaviani@volny.cz

(c)1997-2000, Xland