Xtalk
CzechEnglish
XlandXtalkXforumXmailXpressXkontaktSrazy
   BudPress | BudFórum | Elita | X-xicht | Fotogalerie | Srazy | Pozvánka 
  Budějicééé on-line 

  Akcička na pozvání ...
počet fotek: 25
zdroj: Tydlýneg
datum: 2002-04-19
Thag zme se se CiTem po dlouhey době rozhodli udělat splazýg. Naplánovali jsem si to hezky a plni očekávání usedli kolem páté odpolední do námi ověřeného Vertýga. Co ale čert nechtěl - sešla se nás chabá třetina z pozvaneych a tak z původní megaakce byla taková normální opyjatika ... teda aspoň pro mě :) Z víru dění mě následně vytrhla spolupracovnice z práce se svým synem - zaplatil jsem ... a zmizel. To, že jsem se jaxi zapomněl rozloučit s přítomnými ve vertýgu mi došlo až druhey den po wopici :))) Pár vyvolených, kteří věděli, kde mě čekat, se dočkalo kolem první hodiny ranní v hospůdce zvané sťoun, kde jsme si dosyta zabékali a kolem půl čtvrté sme byli vyhnáni na "skorosvětlo" boží do ulic ... já, spolupracofnice se synem, kyd a vodnena ... možná, že nás bylo fíc ... ale ta hlava (moje) :))) ... sme skončili tam gde sme začli kolem páté ranní, čímž jsme slavnostně zakončili splaz ... váš análeg

  Bordelo - kick out párty :o)
počet fotek: 15
zdroj: Andrei-II
datum: 2001-10-26
Tradiční Bordelo s netradičním koncem - díky několika individuím jsme byli tvrdě a nekompromisně vyhozeni. Análec - ano, píšu to já, takže všechnu špínu hažte na mě :o)))

  Taneční poprvé :o)
počet fotek: 9
zdroj: Andrei-II
datum: 2001-10-01
Šli jsme se podívat do tanečních na věrné smažky a závislačky Lexikonku, Tycki a Sheenahz. To co jsme viděli, to si nechte někdy vyprávět,asi to napíšem do BudPressu :o) (Sem by se to nevešlo) Každopádně Vám slibujeme, že se na ně ještě zajdem podívat a dáme vědět o kolik se to zlepšilo :o)))
PS: info pro zájemce: Každé pondělí v Metroklubu druhá várka tanečních :o)

  MegaOáza
počet fotek: 21
zdroj: Andrei-II
datum: 2001-06-08
Další Mega/Maxi, prostě sraz máme ve zdraví za sebou :o) Jako vždy byli (skoro) všichni střízlivý a slušní :o) Že mi to všichni věříte? Hned jsem si to myslel :o) Stačí se podívat na fotky a není pochyb! Asi největší raritou bylo vidět Cyda, pííčopa, Pangeu a Monopolyho pohromadě :o))) To byla čtyřka :o)

  LosOS srazOS bez macOS :o)
počet fotek: 21
zdroj: Andrei-II
datum: 2001-04-13
Utajený LosOS srazOS byl zcela zvláštní a ojedinělý, jak tím že tu nebyl nikdo z TrioBLB, dokonce ani nikdo z QuatroBLB a hlavně tím, že byla skvělá zábava až do raních hodin. HrálOSe, zpívalOSe, pilOSe, veselilOSe, pomlouvalOSe, tančilOSe, balilOSe, .... :o) Zkrátka bylo tam mooooc fajn :o) A vlastně mimo jiné se textovalo :o))) Podívejte se na novou tvorbu LosOSCompanOS :o))) Losáci :o)))) a na prezenčku

  Maxi April Parti U Supa
počet fotek: 10
zdroj: Andrei-II
datum: 2001-03-31
Předpokládalo se, že se bude jednat o velkou neobvyklou akci, ale asi tak Osud chtěl a sraz nedopadl podle našich očekávání.

  Opijatika Bolero verze 125.5
počet fotek: 21
zdroj: Andrei-II
datum: 2001-03-16
Zase jedna vyvedená opijatika je za námi :o) Ultra slavil svátek, Judistka narozeniny (15), Andrei-II taky přirozeniny(14), Forestík slavil pěknej den :o), zkrátka spousta příležitostí něco slavit :o)))
Jako vždy Bolero praskalo ve švech a všichni sousedé věděli kdo, že to tam dneska je :o)) Podívejte se na fotečky a pochopíte :o))))
Ale tragická zpráva pro majitele Bolera a sousedy je: PŘEŽILI JSME! A PŘIJDEM ZAS!!! :o)))

  Bolero Bolero Bolero
počet fotek: 27
zdroj: Andrei-II
datum: 2001-03-02
Ultra a Marcel se opět rozhodli nás zničit na srazu a tak kam jinam jít než do Bolera :o) Po prvních pár hodinách se sraz dostával do nečekaných obrátek, dokonce se málem styděli i ostřílení hoši jako NeANdrtALec a Kanibal. Ale jen málem :o) I když se všechno rozjelo pekelným tempem nabralo to také rychlý konec. Hodinu po půlnoci nás z Bolera vyrazili a šlo se spinkat :o)
Však se na to podívejte sami. (Sami to znamená bez asistence rodičů a jiných nezúčastněných osob, které by to asi nikdy nepochopili :o) )

  Neanův hluk v Boleru :o)
počet fotek: 21
zdroj: Andrei-II
datum: 2001-02-16
Neandrtalec s Marcelem dostali chuť "napáchat hluk" za pomoci kytar a svých hlasivek. Zavolali tedy do Bolera ať si na pátek připraví hodně čajů a sodovek, že přijde naše slušná a tichá společnost :o) Hrálo se dlooouho a všechno co nás jen napadlo (kolikrát jsme se i divili co nás napadlo :o) ). Dokonce jsme se tentokrát natolik líbili i panu majiteli, že s námi zůstal i o něco déle než má ve zvyku. Asi proto, že nikomu nepadali pípy na hlavu, nezhasínali sami lampičky a ani nikdo neokukoval pozadí jeho servírek (měl tam chlapa:o))))
Poznámka: Jaxte si jistě fšimli - popis je stejný jako na srazech a to z jedinýho prostýho důvodu - Andrei-II dělal fotky ve dvě ráno a jediný co mi dal jako popis byla tahle hláška: "kill mozkový buňky - masový hrob pro několik miliadr buněk 8oO" pozn. Nean :o)
POZOR: TISKOVÁ OPRAVA A OMLUVA !!! Dostali jsme email: Cau, kdyz uz nejste schopny kousnout, ze by mohl fotit nekdo jinej, tak aspon nepiste do popisu ze to poradate vy, kdyz to neni pravda....Bolero sem zarizoval jako vzdy ja ...... MAC
Chybu jsme opravili a omlouváme se, snad se nám to již nestane. :o) Bylo tam chybně uvedeno,že pořádal Marcel a Neandrtalec - on se ten Nean fakt nacpe všude :o)))))

  Vánoční besídka U Supa
počet fotek: 16
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-12-21
Vánoční besídka pod patronátem svítícího Stivína se solidní účastí 50 lidiček se docela solidně vyvedla. Po dlouhé době zas U Supa i když už na jiném místě. Všichni se jako vždy chovali slušně HLAVNĚ PAN PLATIN TEN VŮBEC NIC NEPIL (ostatně jako vždy on totiž nikdy nepije a je absolutně slušný a nezkažený) :o))))))))))))))))))
Však se podívejte sami na fotečky :o)

  Maxi?! Savoy
počet fotek: 22
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-12-08
Z ničeho nic se najednou opakovala špatná konstelace hvězd, jako kdysi na srazu na jaře, málo lidí, nevrlá nálada, celkem nic moc sraz. (resp. MaxiSraz) Když jsme se postupně ze Savoye rozprchli, zašli jsme ještě do Gotiku aby vše skončilo ráno na Bryčce:o) Fotek málo, fotograf v horečkách a tak se nedivte :o)

  Bolero - Minisraz pro Tadráčka
počet fotek: 36
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-12-01
Minisrazík původně pořádaný pro Tadráčka, která stejně zbaběle utekla i s Robáskem domů a nechala nás tam samotné na pospas alkoholu, sexu a HLAVNĚ - Neandrtalcovo zpěvu !!!!! :o))) Závěr klasicky v Krijcosu, kde jsme počkali na první vlaky a autobusy :o) I tentokrát je tu pro vás několik zvukových ukázek v kvalitě DolbySurrounSound for XBudějiceeeChlast System :o) ... min. 9 kousků - Hledej šmudlo!
A POZOR NA JEDNÉ FOTCE JE SENZAČNÍ ODHALENÍ!!!
Zanthia - jsou ve skutečnosti dvojčata !!! Andrei-II a Corgua je chytli když se před Bolerem střídali !!! Takže na srazu byli obě dvě !!!

  Minisraz v Boleru
počet fotek: 37
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-11-24
Marcelův minisrazík v Boleru, se opět povedl :o) Servírky nás chtěli fackovat, že Kromaňonče? :o) Ale nakonec byli jako vždy milé a usměvavé. Do kytar se mlátilo o 106 - nebo 107? Teď nevím :o) Vždyť si to zkuste sami poslechnout, u x fotek jsme vám připravili malý hudební náhled co se vastně dělo :o) Omluvte kvalitu ale nepálíme CD nýbrž podáváme reportáž :o)))Abyste to měli jednodušší, zde je seznam fotek, u kterých se nachází i zvukový záznam:
č. 16 | č. 28 | č. 31 | č. 32 | č. 34 | č. 36

  Savoy - MaxiXSraz
počet fotek: 48
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-11-17
Ovšem zcela nečekaná rána: " My jsme se sešli a sešli jsme se v ... TRAMTADADÁÁÁÁ ... chvíle napětí ... sešli jsme se v SAVOY !!! " To je co? No opravdu už by jsme asi jinam a hlavně odjinud netrefili, tak proč si komplikovat život hledáním cesty domů, poznáváním nových rozmazaných ulic a vlnících se silnic? :o)))
Několik posledních mohykánů ještě nemělo dost a tak zůstali v Krijcosu do raních hodin aby se doma sami s opicí nebáli. :o)

  Savoy - MaxiSraz
počet fotek: 37
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-10-20
... ááá opět zcela "nečekaně" Savoy! My už fakt jinam v ČB asi ani nesíme :o) MaxiSraz jak vyšitý :o) 59 lidiček a spoouusta nových tváří, nicků, účtenek, opilců a samozřejmě slušných lidí :o) Jen se na ty fotky podívejte, myslím, že dodávat víc by bylo zbytečné :o)

  Bolero - Sraz skoro Maxisraz :o)
počet fotek: 29
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-09-29
Malé posezení v pizzerii Bolero, tentokrát byla účast již docela solidní 54 lidiček v docela malé pizzerii to je radosti pro majitele. Dokonce už i lampičky na dvorku nám zase rozsvítil :o))) Hmmm asi na Cyda už zapoměl :o)

  Music Bar - Minisrazík pro Želvis :o)
počet fotek: 26
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-07-17
Želvička nám stárne :o) ...a krásní :o)))
Ale co je pro želvis další rok na zádech? Vždyť želvy se běžně dožívají stovky a více let :o)))
Želvis dostala spooooooustu dárků, ovšem, tuším asi dva nebo tři neměli nic společného s krunýřem, docela solidní želví farma :o)

  Bolero - Sraz ... a to dost slabej sraz na lidi z Budějiceee
počet fotek: 15
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-06-30
Poslední sraz ve školním roce 99/00, byl v době kdy už většina vysokoškoláků byla doma, u vody, u babičky, u děděčka, u svého hospodského, u moře .... zkrátka byli včudu :o) A nás se sešlo jen 30 lidiček - to je teda ostuda - po skoro stovkových návštěvnostech ... hmm

  Music Bar - Minisrazík pro Forestíka :o)
počet fotek: 18
zdroj: Želvis
datum: 2000-06-07
Forestík má narozeniny!!!!!
Zas už je o rok starší :o) a moudřejší :o))))

  Oáza - sraz u louže Bagr
počet fotek: 34
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-05-19
Opět jeden vydařený splaz je za námi, tentokrát ho měl pro změnu na svědomí Petrův a spáchali jsme ho v restauraci Oáza u známého budějovického bahňáku, který byl kdysi koupalištěm - Bagr. Nenechte se mást nemá to nic společného s naším známým Bbagrem, teda alespoň se nám k tomu nedochovali žádné veřejné historické podklady.
Zúčastnilo se ho více než 90 závislých lidiček, kteří se jako vždy odhodlaně pustili do "boje" se zábavou a alkoholem. Pravda, jak kdo, bylo tam určitě i pár slušných abstinentů, kteří se přišli jen pobavit a seznámit, moc jich sice nebylo ale pár jich přece jen jmenujme : Barrrrik, Nympha, Sněhulák, Oton… :o)))
Pokud má někdo pocit, že opak je pravdou, nebudeme se sním přít (stejně by jsme to nevyhráli :o)) )

  Savoy - MaxiSraz
počet fotek: 38
zdroj: Barrrik
datum: 2000-04-14
Po přípravě v Zeppelinu se šlo na MaxiXSraz do Savoye. Tenokrát ale byla účast nějak "slabší" jen 80 lidiček :o)
Teď to už musí vypadat jako by v místnosti Budějiceee byli jen samý notorici :o))) Probůh to néééé!!! Je nás tu hodně abstinentů, akorát na těch fotkách to není moc vidět :o)))

  Zeppelin + žízeň = Minisraz
počet fotek: 10
zdroj: Barrrik
datum: 2000-04-13
Z této návštěvy se dochovalo jediné - fotky
Vzpomínky zůstali i s celou pamětí někde hluboko pod barovým stolkem :o) Zato si ale účastníci donesli pěkná okénka - skoro jak od Billovo Microsoftu :o))))

  Zeppelin - "15 v Zepelinu a pes"
počet fotek: 30
zdroj: Barrrik
datum: 2000-04-03
Minisrazík v Zeppelinu se vyvedl. Všichni jsme se opili (obzvláště pan cYd, že? :o) a všem nám bylo veselo. :o)
Když říkám všem, tak myslím opravdu všem! Odnesl to i chudák čtyřnohý chatař Monty :o)))

  Savoy - Maxisraz
počet fotek: 32
zdroj: Barrrik
datum: 2000-03-31
V našem oblíbeném Savoyi jsme "napáchali" další sraz, který směle označíme jako MaxiSraz. Účast 90 lidiček je docela slušná zabíračka i na jinak cvičené hospodské a určitě už se "těší" na naší další návštěvu :o) On Savoy není ani tak moc naše oblíbené místo jako je to jedna z mála resturací kam ještě můžeme a kde jsme nic neprovedli :o) Že pane cYde :o)))

  Bílá Labuť - Minisrazová exkurze po hospůdkách v ČB
počet fotek: 18
zdroj: Barrrik
datum: 2000-03-24
Tak už se nám zase stýskalo a proto jsme se sešli v malebné hospůdce na náměstí, aby jsme prověřili schopnosti místních hospodských :o))) Pravda, původně jsme chtěli "akademicky" diskutovat o průměrné délce života chroustů, ovšem nepovedlo se :o)))

  U Supa - decentní minisrazík
počet fotek: 15
zdroj: Barrrik
datum: 2000-03-22
Barrrik s D.D.D dostali žízeň a bylo jim smutno, napsali na forum "dneska U Supa" a hned bylo 11 lidiček u výčepu :o)))
Ovšem tentokrát až do rána bílého :o)))

  U Supa - Minisrazík
počet fotek: 16
zdroj: Barrrrik
datum: 2000-03-17
Jeden z mnoha minisrazů, které vznikají většinou tak, že někdo chce jít večer do hospody a aby nebyl sám hodí na Forum hlášku o tom, že dnes se jde pít tam a tam v tolik a tolik. Pochopitelně hned se najde několik dalších závisláků, kteří ten nápad uvítají a minisraz je na světě :o)
Tentokrát ho měl na svědomí Barrrrik a vzhledem k tomu, že byla polovina týdne posedělo se jen "opatrně" do půlnoci a domů :o)

  U Supa - Maxi sraz
počet fotek: 28
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-03-10
Zas jeden MaxiXSraz, na kterém byl Sup celý jen a jen náš a stejně nebylo kam půllitr odložit :o). Sešlo se nás tam téměř 90 závisláků, ale všeobecnému veselí to neubralo ani za mák, naopak ve dvou se to lépe táhne a co teprve v devadesáti :o)
... a protože jsme měli zase chuť na Dubijin dortík, vymysleli si Petrův a Andrei-II narozeniny a hned bylo co mlsat :o)))

  Bolero - XSraz
počet fotek: 23
zdroj: Andrei-II
datum: 2000-02-25
Bobkový_List a Cepelin vyhráli první místo na maškarním plese a tak jsme se hned všichni sešli na srazu aby jsme to s nimi oslavili. (Docela dobrá výmluva, ne? :o)))
Dubje upekla dortík, hospodskej v Boleru připravil sudy a těsto na pizzu, na nás zůstalo připravit si játra, ledviny, pěněženky a mohlo se vyrazit :o))
K ránu jsme samozřejmě již tradičně skončili v nonstop baru Krijcos, kde pokračovala zábava do raních hodin - vždyť slušní lidé chodí domů VŽDY za světla :o)))

  U Supa - XSraz
počet fotek: 40
zdroj: Andrei-II +6 Barrrik
datum: 2000-02-18
Na XSraz U Supa přinesl Andrei-II poprvé svůj foťák a začal dokumentovat "x-xichtíky" všech závisláků, kteří se dostavili :o) Pochopitelně každý druhý je chtěl poslat a tak se zrodil nápad na tyhle stránky :o)
A DOBŘE NÁM TAK :o)))

(c)1997-2000, Xland