Xtalk
CzechEnglish
XlandXtalkXforumXmailXpressXkontaktSrazy
   BudPress | BudFórum | Elita | X-xicht | Fotogalerie | Srazy | Pozvánka 
  Budějicééé on-line 

  Velmi povedený výlet
cYd
2002-05-07 v 10:55
Počet příspěvků:
To byl nápad za všechny peníze! Krásné počasí= nutnost jet na výlet. S Yendulkou- Análem jsme vymysleli, že ideálním místem bude zřícenina hradu Dívčí kámen. Yendulka udělal velice vkusnou pozvánku, takže přilákala značný počet lidí, konkrétně se jich přihlásilo 14, z toho někteří napsali, že nejedou, jelikož nemají čas...

  Když jsem já šel Temelínskou branou
převzato z lidu
2001-09-05 v 20:13
Počet příspěvků:
Ať už Temelín rádi máte nebo nemáte, myslím, že tahle "skorohymna" aktivistů Grenpeacee, Duha, Matky země, Matky z Tebe, Matky z regálů .... a jak se to všechno jmenuje stojí minimálně za přečtení :o)
Jestli se Vám líbí nebo ne, nechám jen na Vás.

  Pohádka nambr n+1 na vyhulenou :o)
xbudvarman
2001-08-22 v 19:34
Počet příspěvků:
DATNE.COM už byl dospělý a bylo na čase aby si našel manželku.Ovšem v budějicííích nebyla žádná volná dívka,která by splňowala jeho požadafky (kladný vztah ke cannabisu a pivu).Proto se vydal do Českého Krumlova.Otevřel si Zlaté stránky a zjištěním bylo že 99,9% obyvatel Krumlova jsou pod písmenem K (Kotlár).

  Pohádka o Xku III. "Next SHOT"
xbudvarman
2001-07-29 v 14:59
Počet příspěvků:
"To, že je xbudvarman střevo, vím už dávno, ale že ho někdy napadne psát ... to jsem opravdu netušil." neANdrtALec Tak se na to podívejme. Nejdřív se na BudPressu tři měsíce nic neděje a najednou tu máme tři články během dvou dnů, což nás samozřejmě moc těší a doufáme, že po vzoru Nickinky a xbudvarmana i ostatní zkusí něco vytvořit ...

  Pohádka o Xku II. "The Neverending Story"
Xbudvarman
2001-07-28 v 16:43
Počet příspěvků:
A protože nic není nikdy samo, není samotná ani Nicinky pohádka.
Jen se podívejte jak jí napsal Xbudvarman :o)))))))

  Pohádka o Xku "Zhulená svatba"
Nicinka
2001-07-28 v 16:31
Počet příspěvků:
Poněkud novodobá pohádka z prostředí dávných/nedávných dob a s lidmy, kteří jsou někomu málo/nemálo podobné :o)))

  #benyto->cYd: až se najde řešení tak pak možná
neznámý ;)
2001-04-26 v 21:10
Počet příspěvků:
Se cYdem to jde od desíti k pěti. I přes to, že měl zablokovanou IP adresu neztratil optimismus, slunce v duši a obtěžoval, námi všemi milovaného mistra docenta benýta ... nebo, že by to bylo obráceně?

  Zpověď potencionálně nebezpečného usera cYda
cYd
2001-04-25 v 18:19
Počet příspěvků:
Cyd zase něco proved!
Hmm ... nic divného? ... tentokrát ano :o)
Navážel se do nicků lidiček z Xteamu a okolo něj a nějací notoričtí cvoci a stěžovatelé docenti se mu pomstili.
A co na to cyd? Jen se podívejte o co šlo a co následovalo :o(
Opravdu díky pár lidem v poslední době "Vivat Xko" :o( Ironie teče proudem :oO

  Buráci / Losáci
©LosOs&comp.LTD
2001-04-14 v 13:20
Počet příspěvků:
Na utajeném srazu LosOSáků, nám nějak sama od sebe vznikla nová píseň. Stejně jí TrioBLB označí jako mojí nebo Análcovo práci ale budiž jim (země lehká :o))) ) přáno, ať si myslí (teda pokud myslí) co chtěji.
Maji na to právo stejně jako mi na zpívání "obrozeneckých songů" :o))) Jenom se nám tam pomotala písmenka - poznáte, u kterých nicků? :o)))
Kdyby jste náhodou nevěděli co je to za melodii tak věřte, že to jsou notoricky známé Buráky.

  Ráfponkův Horoskop místnosti Budějicééé
Ráfponk
2001-04-05 v 22:16
Počet příspěvků:
Tvar tohoto horoskopu nazýváme rozptyl. Dá se tedy předpokládat, že myšlenky a názory v této místnosti budou stejně rozptýlené, nic do hloubky a pořádně, vše jen povrchní.

  Yak cYd chape basnicky
Cyd
2001-04-02 v 21:06
Počet příspěvků:
Tak tady nemám slov :o)
Myslíte, že tohle je to co chtěl autor říci? :o))))
Myslím autora Kytice, ne Cyda.
Autora Kytice jak by řekl nejmenovaný "user" to jako Seiferta :o)))))))
Přečtě si to sami a posuďte jak jste ho pochopili vy :o)
Stejně? :o))))

  Kulturni cYd
Cyd
2001-03-19 v 17:09
Počet příspěvků:
Cyd šel do divadla!!! :oO Teda to už snad ani není možný :o)
Ta Strashilka nám cyda nakonec ještě umravní a nechá dospět :o))) měla by se mu zakázat :o)
A co se dočtete v nové "Cydofce" Jak už jsem řekl o Cydovo návštěvě divadla, které předcházela perlička s jeho oblíbenou němou tváří. (NE Strashilkou - ta je ukecaná, jéje :o) ) O válce dvou gangů alienů o místo v divadle. A o tom jak málem Cyda zkazil "druhey polotshas" divadelní hry :o)
Není snad už co víc dodat, jako vždy to stojí za přečtení :o)))

  cYd yede na vylet
cYd
2001-03-10 v 12:33
Počet příspěvků:
cYd se vydal se Strashilkou na výlet,že se to nemohlo obejít bez Cydovinek je jasné asi každému a kdo zná Cyda tak už ho snad nemůže překvapit nic.
I když po přečtení článku zjišťuji, že se asi mýlím .... CYD zase vymyslel něco novýho a překvapil :o))))
Pravda nepatří to k Cydovo nekratším dílkům ale i tady platí to že ta chvilka čtení za to stojí :o)))

  cYd hokejistou
cYd
2001-02-22 v 19:23
Počet příspěvků:
Cydovi začátky s hokejkou v ruce aneb jak Cyd pochopil, že s hokejkou se dá nadělat dostatek ostudy i bez ledu a s menší návštěvností u ošetřujícího lékaře :o)
  Jako vždy ponecháno v původním znění v Cydshtine (bez titulků:o) ) a jako vždy to stojí za to. Nebo NATO? :o)))

  SupercYd
cYd
2001-01-15 v 16:32
Počet příspěvků:
Cyd nám poslal jednu malou ukázku, jak pěkně umí amerikánsky textovat cizí songy. Když jsem se ho zeptal co to vlastně je a co o tom mám říct, vypadlo z něj několika větami asi tohle:
Cituji:
"....ale co mam psat....tak nyeco napish ty....nakou peachvoinu......ty si shefredaktor, si nebudu uvadyet vlastni dila :)) Napsih nyeco ve smyslu ze sem se dal i na hudebni scenu, f rumu furt zpivam...etc..."REAMONN: Supergirl" ....reamonn ye nazev kapely...ye tam odkaz na yeyich stranky..... A taxem to drobnye predyelal na SupercYd :))))) prostye normalni romantickey song....samy chlisty :)))))"
Konec citátu!
Je nutné ještě cokoliv dodávat? Myslím, že ne :o)) Snad jen, kdo neumíte amerikánsky, tak Cyd vám to přeloží a pokud jste do 25let, něžného pohlaví, sympaticlého vzhledu a alespoň trošku povolných mravů, tak vám zaručuje osobní výklad i s komentářem autora v soukromí při svíčkách a Cydovo oblíbené skupině Chinasky :o)))

POZOR CYDŮF DODATEK PO VLOŽENÍ ČLÁNKU: " teda ten vyek...mno...klido do 30......gdysh ye to zachovaly, tak klidnye i drobet vic...." :o)

  Na 100pro je cYd romantik
cYd
2001-01-08 v 18:21
Počet příspěvků:
Další cYdofo dílko, dílko, dílečko :o) Jako vždy velmi krátké a skromné, jen pár normostran :o))) Jako vždy to ale stojí za přečtení, protože Cyda už známe jako opilce, bordééééééláře, sportovce, chataře, lovce psů, stálýho spráfce, Steve Wondera, trhlou Cydku .... a spoustu dalších podob. Ale Cyd a ROMANTIK ?!?!? To nějak nejde dohromady :o)  Tak jen směle do čtení a přejem pěknou zábavu.

  cYdshtina - jaxe mlufii v cYdlendu
cYd
2001-01-05 v 17:41
Počet příspěvků:
Nebot se mnozi zadosti o alespon zmirneni, me "cestiny", rozhodl sem se nevyhovet, ale sestavil jsem jednoduche vysvetlivky. Pripadne nejasnosti mozno konzultovati po vecerech osobne...

  Úspěch? Co je úspěch? Kdo má úspěch?
Obycejny_clovicek
2000-12-18 v 16:50
Počet příspěvků:
Nabízím vám další malou úvahu k zamyšlení. Zamyšlení nad tím, že se vlastně nemáme zas tak zle jak si myslíme a jak nám to vnucují komerční zájmy mnoha společností. Teď na počátku zimního období je to téma víc něž jen aktuelní, je doba bilancování a největší náchylnosti k depresím. Snad vám tedy tohle malé zamyšlení alespoň na chvilku vrátí úsměv a vytrhne vás z chmurných myšlenek.

  Jste věřící? Ne?! Omyl - jste!
Obycejny_clovicek
2000-12-13 v 19:37
Počet příspěvků:
Myslíte si, nebo jste dokonce přesvědčeni že nejste věřící? Omyl. Omyl všech omylů, jeden z největších omylů lidstva už od samého základu. Jak praví přísloví – není kouře bez ohně. A dovolím si dodat, málokterý kouř ví z čeho vlastně kouří. A tak bych vás rád přesvědčil podobně jako jsem se kdysi přesvědčil já, že není nevěřícího člověka, všichni věříme.

  Perníková chaloupka, malinko jinak :o)
Neznámý_vojín
2000-12-07 v 18:38
Počet příspěvků:
Tak trošičku poopravená verze známé pohádky Perníková chaloupka. Dalo by se říct, že vám zde nabizíme Upgrade Pernikova_chaloupka 1.0 na Pernikova_chaloupka 1.2 :o)

  Ženy a my? Nebo snad jen ženy a já?
Obycejny_clovicek
2000-12-06 v 11:51
Počet příspěvků:
O tom že jsou ženy z Venuše a muži z Marsu byla napsána spousta článků, úvah, knih, zamyšlení apod.
I já jsem si napsal takovou malou úvahu, či snad až glosu na podobné téma, psal jsem jí sice na ženy ale myslím, že i když jsme každý z jiné planety a každý zcela jiný je tohle jedna z mála věcí, kterou máme společnou a nedalo by moc práce celou úvahu přepsat na muže.
Nabízím vám jí zde k přečtení a možná i zamyšlení, snad se tyto řádky někoho nedotknou a nikoho nepohorší. Je to zcela obecně myšlené téma a nemá s nikým konkrétním nic společného.

  Pracovní úraz
neznámý_vojín
2000-12-04 v 14:20
Počet příspěvků:
Malinko jsme zase oloupili jiný server a máme tu další článeček pro všechny škodolibé dušičky. Pokud někdo stavíte domek, barák, South Fork nebo něco podobného tak se nejdříve zvažte a pak si na stavbu vemte kalkulačku a matematické tabulky. Je to asi jediný způsob jak se vyvarovat následujícímu :o) .....

  Z deníku šíleného horala
neznámý vojín :o)
2000-11-26 v 17:14
Počet příspěvků:
Co všechno vás čeká když se rozhodnete odstěhovat z odporného, hlučného a zakouřeného města do romanticky nádherných, klidných a čistých hor? To ani nechtějte vědět! :o) Stačí si přečíst deník nejmenovaného měšťáka, který to zkusil a poučit se z jeho chyb :o) Ostatně věřím, že tenhle deník pobaví každou škodolibou dušičku :o)))))

  Záhada ztraceného knedlíku
Benyto
2000-11-20 v 23:27
Počet příspěvků:
Taky máte ve zvyku dávat si za okno jídlo? Nemáte rádi páchnoucí ledničky? Podívejte se co se Vám však taky může přihodit ...

  Jak jsem honil psa
cYd
2000-11-19 v 14:41
Počet příspěvků:
Jedna starší povídka od pana Cyda, kterou ještě asi hodně z vás nezná a na BudPressu má premiéru.
pokud se vám libili předchozí "Cydofky" - tak pozor tohle je něco extra. Všem škodolibím jedincům vřele doporučuji, protože na Cydůf účet už se snad ani nejde lépe pobavit :o)))
...samozřejmostí zůstává cydův hantec :o)

  cYd a potopa
Cyd
2000-11-14 v 18:02
Počet příspěvků:
Další ukázkou Cydova hantecu je vyprávění o tom jak se Cyd poučil, že kdo se směje naposled ten se směje nejlíp a Murphyho zákony schválnosti se nevypláci podceňovat :o)
O tom jak se Cyd po dlouhé době vydal na rodiné letní sídlo kde se zaručeně nenudil. A o tom jak už se zajisté těší na další návštěvu jejich malého Southforku :o)

  cYdůf prodlouzenej wejkend
Cyd
2000-11-08 v 18:24
Počet příspěvků:
Pro velký úspěch předchozího článku od pana Cyda, který neustále jako Steve Wonder hledá svůj klavír, jsme pro vás připravili další. Tentokrát je to o Cydovo povedeném víkendu. Jako vždy je to malinko delší ale o to kvalitnější.
Přejeme příjemné počteníčko :o)
Jinak samozřejmě celý článek je jako vždy ponechán v Cydovo soukromém hantecu :o)

  Jste závislí na Internetu?
N-TWILIGHT
2000-11-05 v 19:43
Počet příspěvků:
N-TWILIGHT opsal, zpracoval, vypůjčil si - prostě našel někde na netu malý testík Vaší závislosti na interneu. Myslím, že většina z nás si po přečtení položí nejednu otázku stylem: Že by ...? :o)))

  cYd a zvířátka
cYd
2000-11-05 v 10:17
Počet příspěvků:
Další z povídek úspěšného autora pana cYda :o) Nebo snad v poslední době trhlé paní Cydky? :o))
Tetokrát se dozvíte jaký má Cyd kladný vztah ke všemu živému a je už jedno jestli je to živé stále a nebo pouze dříve bylo.
Povídku jsme opět ponechali v původním znění a bez titulků aby jsme nenarušili autorův soukromý hantec :o)

  Konec řádění prudičů na Xku
Kohoutek
2000-11-02 v 20:48
Počet příspěvků:
Hodný - nehodný - dneska jsem si opět chvilkově vychutnal atmosféru roomu Budějicééé a vidím, že to skutečně nejde jinak, než dočasně omezit práva lidu. Prohlašuji, že demokracie jde stranou a pokud kohokoliv přichytím, jak si tam veřejně plácá játra na téma MArCel a spol., nemilosrdně za to budu vyhazovat a pokud to někdo nebude chtít pochopit, přistoupím k blokování IP pro výstrahu.

  Co je na Xtalk-u nového a zajímavého?
N-Twilight
2000-10-30 v 20:58
Počet příspěvků:
Tímhle článkem se Vám pokusím tak trochu přiblížit nové služby na Xtalku :o) Řekl bych, že v poslední době je tu novinek celkem dost a tak se na ně trošku podíváme a pokusím se vám přiblížit na co ty "udělátka" vlastně jsou dobrý :o)

  Mr.Benyto k novému designu a hlavně k místnosti Budějiceee
Benyto
2000-10-30 v 18:22
Počet příspěvků:
Takže Vás vítám na těchto stránkách. Je fajn, že pečlivě prohlížíte vše a dostali jste se až sem k tomuto článku. Co se zde dozvíte? Vše, co chcete vědět o nás, o stálých návštěvnících místnosti Budějiceee... Místnost Budějiceee se na Xtalku objevuje již delší dobu pravidelně. Co se týká osazenstva, jedná se především o několik desítek pravidelných závisláků, a pak dalších pár desítek občasných návštěvníků...

  cYd - sportovec
cYd
2000-10-24 v 23:09
Počet příspěvků:
Jelikoz mam nyní prazdniny, igdys neplanovane, mam dosti volneho casu. Proto ho hodne venuji uceni se C++ a i sportu, kterej sem poslední dobou dosti flakal. Zacal jsem normalne kazdej den chodit na fotbalovy treningy. Drive u me něco neslychaneho. Kolem poledne sem si byl volne na hodinku zabehat se psem. Teda volne byl muj puvodni plan. Ale....zase to "ale”....gdys rozebehnete Sibirskou husku, taxe dost blbe zastavuje.

  Jak se chatuje ze zámoří? :-)))
Smíšek00
2000-10-24 v 23:05
Počet příspěvků:
Je to asi tak dva měsíce co mě kdosi požádal, zda bych nenapsala příspěvek o tom, jak se chatuje ze zámoří. Tehdy jsem mu řekla, že to nikdy neudělám, ale po týdnu v Čechách jsem se rozhodla, že teda něco zkusím vymyslet.

  c Y d
cYd
2000-10-24 v 23:03
Počet příspěvků:
Neplakejte, není to na dlouho; vzpomínejte, já se vrátím ......

  První surfování ...
Kanibal
2000-10-24 v 23:01
Počet příspěvků:
Nazdárek, netrvalo dlouho a po mém prvním surfování po síti sítí jsem se zaregistroval na XChatu. Kanibal bylo to první, co mě napadlo a nebylo důležité, co to slovo znamená.

  Ahoj,
petshOPpILsEnCityboy
2000-10-24 v 22:51
Počet příspěvků:
jmenuju se Honzaaaaaaaa, jsem z Plzně, kde civilkuju na místním magistrátě. Každý fšední den kolem 6:00 zakládám místnost A!!!!Plzeň, kde také trávím téměř celou nudnou pracovní dobu kecáním se svými spoluchatujícími.

  Gadzův společník?
NErW
2000-10-24 v 22:46
Počet příspěvků:
Kdo by ho neznal. Jednou za čas se objeví a otravuje. Kdo? Taborjenejlepsi. Toho zná snad každý a jeho nekonečný počet NICKů. Kde se to v něm bere? Proberme si tedy fakta:

  Něco málo o XChatovém "oblíbenci" Gadzovi
Andrei-II
2000-10-24 v 22:44
Počet příspěvků:
"Milý" Gadzo byl dnes 14. 3. v Gimi, kde prochatoval cca 200 Kč - poté co byl mockrát vyhozen z místnosti, zablokoval systém XChatu IP adresu pro opakované vyhození, a tak se Gadzo sebral a bez placení utekl!

  !POZOR! už a je to tady !!!
Petrův
2000-10-24 v 22:39
Počet příspěvků:
Na stránkách XLandu byl spuštěn nový vstupní portál ke všem službám :o))) - a musím říct, že vypadá skvěle :o).

  Jsi na stránce XChatu a to místnosti Budějicééé.
Alasska
2000-10-24 v 22:33
Počet příspěvků:
Kdy a kým byla založena, není přesně známo (zakládající prominou, nebo a to ještě lépe, se ozvou!) a od té doby se naše Budějicééé :o) zakládají každý den ráno a jsou zrušeny pozdě v noci nebo vůbec. Zatím nejvyšší počet osob, které se v místnosti potkali ve stejný okamžik je přes 50, jinak stálejších návštěvníků je více než 100!

(c)1997-2000, Xland