Xtalk
CzechEnglish
XlandXtalkXforumXmailXpressXkontaktSrazy
   BudPress | BudFórum | Elita | X-xicht | Fotogalerie | Srazy | Pozvánka 
  Budějicééé on-line 

  Megasraz ve Stromovce
Organizace: Marcel
Celkem přišlo: 75 lidí
datum: 2001-06-08
Spousta narozenin, žízeň, pěkná hospoda, Budějiceee - to je dost důvodů na sraz, ne? :o) I když mám pocit, že moc nechybělo a měli jsme další zakázanou hospodu :oO Byl to malinko bordel i když to bylo pod dozorem Xteamu :o) Bylo nás víc :o))
  LosOS srazOS bez macOS :o)
Organizace: Los.StivínOS, Los.AndreiOS, Los.NeanOS
Celkem přišlo: 35 lidí
datum: 2001-04-13
Utajený LosOS srazOS byl zcela zvláštní a ojedinělý, jak tím že tu nebyl nikdo z TrioBLB, dokonce ani nikdo z QuatroBLB a hlavně tím, že byla skvělá zábava až do raních hodin.
HrálOSe, zpívalOSe, pilOSe, veselilOSe, pomlouvalOSe, tančilOSe, balilOSe, .... :o)
Zkrátka bylo tam mooooc fajn :o)
A vlastně mimo jiné se textovalo :o))) Podívejte se na novou tvorbu LosOSCompanOS :o))) LosOS SongOS Jenom se nám tam pomotala písmenka - poznáte, u kterých nicků? :o)))
  Pra-Ultra April Parti
Organizace: Ultra Neandrtalec
Celkem přišlo: 60 lidí
datum: 2001-03-31
Taxme se zase jednou sešli, abyzme pokecali o smyslu vesmíru. Zvolenou hospodou byl Sup, což je nespíš důvod nízký účasti.
  Bolero Bolero Bolero
Organizace: Ultra,Marcel
Celkem přišlo: 53 lidí
datum: 2001-03-02
Tak a máme za sebou další srazík, který jsme jen tak tak přežili bez společenské a mravní úhony :o) Zcela nečekaně byl zase v Boleru (nechtělo by to změnu?) :o) Kde s námi tentokrát zůstali i o hodinu déle :oO to jsou věci to nemívají ve zvyku :o)
Ale jinak samozřejmě, všichni byli slušní, střízlivý, způsobilý, ukáznění ... zkrátka normální srazík zvěře z Budějiceee :o)
  Neanův hluk v Boleru :o)
Organizace: Marcel
Celkem přišlo: 35 lidí
datum: 2001-02-16
Neandrtalec s Marcelem dostali chuť "napáchat hluk" za pomoci kytar a svých hlasivek. Zavolali tedy do Bolera ať si na pátek připraví hodně čajů a sodovek, že přijde naše slušná a tichá společnost :o) Hrálo se dlooouho a všechno co nás jen napadlo (kolikrát jsme se i divili co nás napadlo :o) ). Dokonce jsme se tentokrát natolik líbili i panu majiteli, že s námi zůstal i o něco déle než má ve zvyku. Asi proto, že nikomu nepadali pípy na hlavu, nezhasínali sami lampičky a ani nikdo neokukoval pozadí jeho servírek (měl tam chlapa:o))))
POZOR: TISKOVÁ OPRAVA A OMLUVA !!! Dostali jsme email: Cau, kdyz uz nejste schopny kousnout, ze by mohl fotit nekdo jinej, tak aspon nepiste do popisu ze to poradate vy, kdyz to neni pravda....Bolero sem zarizoval jako vzdy ja ...... MAC
Chybu jsme opravili a omlouváme se, snad se nám to již nestane. :o) Bylo tam chybně uvedeno,že pořádal Marcel a Neandrtalec - on se ten Nean fakt nacpe všude :o)))))
  Vánoční besídka U Supa
Organizace: Stivin
Celkem přišlo: 50 lidí
datum: 2000-12-21
Po dlouhé době opět U Supa. Sup se přestěhoval do tržnice na Pražské (vchod hned nad zastávkou, lidi tam sice dělají ti samí, Mára je pořád sqělej ale ... :o)))
Mno ... každopádně vánoční besídka byla pěkná, někdo se opil dřív než dorazil (např.Forestík), někdo se opil až na místě (např.Platin), někdo dorazil jen na chvilku (např.Kohoutek), někdo tam zůstal až do konce samého (např. Stivín) a jen málo nás bylo slušných, kteří střízlivý přišli i odešli (např.já :o))) )
Koled a dárečků sice moc nebylo ale za to bylo pivo a hodně piva, moře piva :o))) a nějaký ten čajíček, že pane Cyde? :o)))
Tak snad se na nás Ježíšek letos nevykašle, když už ne něco horšího :o)))
  Bolero - Minisrazík
Organizace: Marcel
Celkem přišlo: 34 lidí
datum: 2000-12-01
Minisrazík pro Tadráčka a málem bez Tadráčka :o) Po "velmi, velmi dlouhé" době zase minisraz, už jsme se neviděli asi tak týden a bylo nám moooc smutno. V Boleru už taky nikdo z nás nebyl ani nepamatujem a tak kam jinam jít :o) Tentokrát se srazík opravdu vydařil kromě asi tak 40 lidí se nikdo neopil a skoro nikdo nešel domů dřív než druhý den :o) Slabší jedinci zůstali ještě v Krijcosu až do rána aby se nebáli nočním městem sami :o)
  Marcelův minisraz v Boleru
Organizace: Marcel
Celkem přišlo: 40 lidí
datum: 2000-11-24
"Tento krásný seznam zcela vlastnoručně* sestavila Miky7
* Dobře, uznávám, že mi trošku pomohl Bushido a kol. (a korekci prowedl The Bjes) :o))"
Minisrazík jak víno :o))) Nebýt Micky7 tak nemáme ani prezenčku :o) Všichni se tak nějak "rozveselili", že byli rádi když našli cesty k domovům. Tentokrát se k naší zábavě přidali i naše oblíbené servírky :o) Mrkněte do Fotogalerie :o)))
  Forestíkův MegaXSavoy
Organizace: Forestík, N-Twilight
Celkem přišlo: 62 lidí
datum: 2000-11-17
Hádejte kde byl další sraz? :o)
.....chvilka napětí......
ANO ! Zcela nečekaně a ojediněle to byla naše oblíbená a již tradiční restaurace Savoy!!! Tetokrát se o něj postaral Forestík a eNTýčko a stálo to za to :o)
Sraz je mrtef ať žije další :o)))
  Bolero - MiniSraz
Organizace: MArCel
Celkem přišlo: 35 lidí
datum: 2000-11-03
Sešli jsme se opět v Boleru, na MiniSraz, a to v docela hojném počtu. O podchycení tohoto množství závisláků se zasloužila naše, jistě všemi oblíbená, Miky7, která sestavila i přes mírné potíže "prezenčku" :-). Jinak se pilo jako obvykle a ti nejotrlejší skončili nakonec v restauraci Savoy.
  Savoy - Sraz bez "pralidí" :o)
Organizace: Petrův, Platin
Celkem přišlo: 59 lidí
datum: 2000-10-20
Konečně nějaký sraz na kterém neotravoval ten pračlověk Neandrtálčí :o)))
Ovšem Neandrtalcovo_žena taktéž nepřišla a tak zas nic, žádná sranda na cizí účet se nekonala :o)
... ale vážně :o) 58 lidiček a z toho tak 1/3 nových tváří to se mi zdá docela slušný příval "nové krve" do místnosti. Už jen vrátit do místnosti a na srazy ty "starší" uživatele z dob pradávných a bylo by to :o) Pak by jsme ale museli řešit otázku kde se scházet a nemuset najímat stadion :o)))
  Bolero - XSraz - skoro i MAXI :o)
Organizace: Likin
Celkem přišlo: 54 lidí
datum: 2000-09-29
LIKIN´S PARTY - ovšem s malou pihou na kráse :o) Likin sice slavil narozeniny a vypsal na to sraz ale pak se někde malinko zapoměl a nepřišel.
tzn. LIKIN´S PARTY BEZ LIKINA - detail, ne? :o)
Všechny dárky, které jsme pro něj měli jsme snědli a vypili a ještě jsme mu chtěli poslat fakturu za útratu v Boleru - to by byl dárek :o))) Na konec jsme si poradili i bez Likina a zábava byla jak za starých dobrých časů - konečně i na nižší návštěvnost než bývala jsme si už dávno zvykli :o)
  Bolero - původně XSraz ale na konec vlastně MiniSraz:o)
Organizace: D.D.D a Barrrrik
Celkem přišlo: 14 lidí
datum: 2000-09-08
pozor lidové moudro :o) : Jako není každý den posvícení tak není každý sraz ten nejlepší :o)))
Zřejmě prázdniny, dovolené, pěkné počasí a špatná konstalace hvězd zavinili, že na sraz přišlo tak málo lidí a vše skončilo poměrně brzo, bez opic, ostudy, malérů a nějak extra velkých vzpomínek.
Však mi si to na dalším srazu vynahradíme - i s úroky :o)))
  Bolero - slabý Sraz
Organizace: Barrrik, Marcel
Celkem přišlo: 56 lidí
datum: 2000-06-16
V celku nezvykle malá účast na místnost Budějicee. Přišel hladomor už i na chat? A co na to Zelený Raoul a Jan Tleskač? A kdy budou volby Velkého Vonta?:o)
Jen se podívejte na offline a uvidíte sami :o)
Tradiční místo, tradiční pití, tradiční "opičky" .... zkrátka tetokráte nic vyjímečného :o)
  Music Bar - minisrazík pro Forestíka :o)
Organizace: Želvis, Pwr
Celkem přišlo: 18 lidí
datum: 2000-06-07
Forestík se nám už opět narodil :o) Zatím jen po dvacátédruhé a tak jsme hned "spáchali" malou oslavu v MusicBaru kde jsme mu nadělili pár "velmi potřebných" dárečků :o) Stejně nejlepší "dáreček" je Forestík sám :o)
Mmj. jak dlouho se dá rozbalovat jeden dárek? Na to se koukněte v galerii :o)
  Oáza - velmi slušný a spořádaný XSplaz :o)
Organizace: Petrův
Celkem přišlo: 91 lidí
datum: 2000-05-19
Zas jeden sraz, který se dá zařadit mezi "cool" srazy :o) Zábava nebrala konce a bylo na pováženou jestli nás ještě někdy do malebné hospůdky u bahňáku Bagr pustí.
Bushido (25), Tunta (19), Mimo (24) slavili narozeniny. Nympha, Barrrrik a spousta dalších slavili pátek - to je důvod jak "poleno" :o)
Počasí nám přálo a tak se pár lidí šlo vykoupat do Bagru, pravda někdo dobrovolně a někdo ne :o) Stejně tak jako si Likin zcela "dobrovolně" a "střízlivý" odbarvil hlavu peroxidem sodným :o)))) Blondýna k nakousnutí :o)
Někteří jedinci, resp. jedna jedinkyně :o)dokonce po koupání pózovala pro fotografa v nečekaném plaveckém úboru :o)))) Néééééé, Nympha to nebyla, to nééééé :o)
Prostě sraz za všechny peníze a dlouho asi nezažijeme podobnou atmosferu :o)
  Music Bar - pozor ukázkově reprezančaní minisrazík :o)
Organizace: Forestík
Celkem přišlo: 28 lidí
datum: 2000-05-05
Klidné posezení v klidné restauraci s klidnou hudbou v juboxu s klidným panem vrchním a klidným osazenstvem stolů. To snad ani nejsou ty lidi, co jsou v seznamu :o))))
Nebo snad dostáváme rozum?!? Probůh, jen to ne :o) V našem věku? :o)))
  Pod Klenbou - minisrazík, aby nám nebylo smutno :o)
Organizace: Želvis, Stivín
Celkem přišlo: 37 lidí
datum: 2000-04-29
Stivín už dlouho neviděl Želvis, Želvis už dlouho neviděla AtomicBomba, AtomicBomb už dlouho neviděl Alassku ..... dědek za řepu, bába za dědka, vnučka za babku, vnuk za vnučku .....
Nepřipomíná vám to něco? :o)
Prostě minisraz v minihospůdce a maxiopička :o)
  Savoy - sraz - skoro Maxi :o)
Organizace: Platin, Petrův
Celkem přišlo: 80 lidí
datum: 2000-04-14
Když se podíváte do Off-line pokecu tak kromě různých keců :o) tam najdete i větu, cituji: "BBagr: Dnes večer s Bladeeeem abstinujeme..." !!! Tak to by opravdu mělo být někde zapsáno jako historicky nejkratší pokus o překonání vlastní vůle :o) Ještě ani nepoložili tužku a už měli v druhé ruce panáka :o))) Osud je krutý a jejich vůle den ode dne slabší a slabší. Příště jim budeme držet palce, snad to někdy vydrží alespoň pět minut :o)
  Na Hřišti - V. I. P. XSraz
Organizace: Marcel
Celkem přišlo: 8 lidí
datum: 2000-04-07
Původně plánovaný V.I.P. sraz pouze pro zvané se tentokrát "málem" povedl :o)))
Pravda, nikdo ho nevykecal a nikdo nepřišel bez pozvánky ale jednu chybičku to přeci jen mělo - skoro nikdo z pozvaných neměl čas :o)
Účast byla sice slabší než je zvykem ale nálada to, myslím, vynahradila :o) Vždyť tam byla Nympha! A Bunda.bond.! A ...! A... ! A prostě samej "Notor-závislák" :o)))
  Zeppelin - "15 v Zeppelinu a pes"
Organizace: Barrrik
Celkem přišlo: 10 lidí
datum: 2000-04-03
Tentokrát se minisraz stal málem osudný pro dva závisláky. Jeden - závislý na alkoholu a chatu - Cyd, druhý čtyřnohý - závislý na alkoholu a kostech - Monty :o)))
Zatímco u pana Cyda není nic nezvyklého, že se "malinko" opije (a pak třeba obtěžuje lampičky), Monty se dozvěděl od své paničky novinku, že venčení dneska nebude v parku ale v Zeppelinu až když tam přišli :o) Nejdřív se chudák očividně zdráhal zůstat pod stolem a koukat jak se všichni baví ale po prvním pivu a vodce přehodnotil názor a tvářil se, že na světě ten psí život není až zas tak "psí" :o)
Stačí se podívat na fotky a co vám budu povídat ... :o)
  Savoy - XSraz
Organizace: Petrův, Platin
Celkem přišlo: 91 lidí
datum: 2000-03-31
Savoy, Savoy, Savoy, občas Bolero, kdysi Sup a zase Savoy :o) Pokud se na srazy podívá osoba, která v Č.B. nikdy nebyla a nezná je bude si myslet, že tu máme jen dvě nebo tři hospody. Ale Budějovice opravdu nejsou zas taková díra, fakt jich tu máme víc! Tuším asi čtyři :o)))
Tak tentokrát jsme opět překročili naší oblíbenou hranici 90-ti lidí, pravda jen tak tak o jednoho človíčka ale povedlo se.
... teď přemýšlím jestli vůbec mám psát kde jsme skončili? No, jistěééé kde jinde než v Krijcosu do ráníčka bílého :o)
  Bílá Labuť - minisrazová exkurse po hospůdkách v ČB
Organizace: Andrei-II, Kohoutek
Celkem přišlo: 17 lidí
datum: 2000-03-24
Minisrazík, který měl být původně posezením několika lidiček, co si chtěli něco říct a jen tak posedět. Ovšem Kohoutka dostala nějaká ženská, či co, snad, tuším "Angína" se jmenovala :o) A na poslední chvíli to někdo vykecal na foru a tak byl zas tradiční Minisraz :o))) A že se nám to tam pěkně zvrhlo? :o)
  U Supa - decentní Minisrazík
Organizace: Petrův
Celkem přišlo: 10 lidí
datum: 2000-03-22
Minisraz ... minisraz ... minisraz ... minisraz ...
Sakriš, co k tomu říct a nelhat? :o)
Zkrátka zase pár lidí se domluvilo na poslední chvíli a šli do hospody :o)))
  U Supa - Minisraz
Organizace: Petrův
Celkem přišlo: 18 lidí
datum: 2000-03-17
Zas někomu bylo doma smutno a tak odpoledne hodil na forum, že se večer někam jde :o) Tentokrát to byl Petrův kdo mohl za další pohromu v Supovi :o)
Tenhle mini-sraz je jedním z těch kde každé slovo je zbytečné :o) jen se sami podívejte na Off-line pokec a na fotky v galerii. Co dodat? Radši nic :o)))
  U Supa - Sraz pro Dubijin dortík :o)
Organizace: Blade20, Platin
Celkem přišlo: 84 lidí
datum: 2000-03-10
Teda vážení, nacpat 84 lidiček do hospůdky "U Supa" to už je kus práce :o) Ať jste šlápli kam jste šlápli, stejně to bylo na něčí nohu, hlavu, ruku nebo jinou končetinu :o) Mára točil piva jak o život a panáky poletovali vzduchem jak umělý holuby na cvičáku, prostě klasická idilka srazu místnosti Budějiceee :o)
K tomu všemu si zrovna Andrei-II a Petrův vymysleli narozeniny a tak jim Dubje upekla krááásný a výýýborný dortík, po kterém se jen zaprášilo. Je to holka šikovná - hned bych si jí vzal :o)
... a ráno? Ráno jsme klasicky skončili v Nonstop baru, protože jsme se báli aby jsme cestou domů po tmě nezabloudili :o)))
  Dara s částečně Bolero - MiniSraz
Organizace: Barrrik
Celkem přišlo: 10 lidí
datum: 2000-03-03
Tenhle Minisrazík vznikl vlastně tak nějak omylem. Barrrrik se zmínil na chatu, že by večer někam sednul na "pár" (slovy"dvanáct") piv a kdyby měl někdo chuť tak ho najde v Daře. Samozřejmě hned se chytlo několik závisláků a kde se vzali tu se vzali seděli vedle sebe v pohodlných křeslech a pohovkách v baru. Barman běhal jak potrhlej a snažil se vyplnit nejroztodivnější přání nás hostů. Stejně se mu to nakonec nepovedlo a tak jsme skončili o ulici dál v Boleru na pizze. Každý podle svých chutí - jako třeba Barrrrik: "Jednu pizzu se vším!" :o) Nechtějte vědět jak dopadl :o)))
  U Supa - XSraz
Organizace: Stivin
Celkem přišlo: 42 lidí
datum: 2000-02-18
Tak celý tenhle "splaz" nemá na svědomí nikdo jiný než Stivín, který stejně jako vždy přišel pozdě a poslední :o) - jo jo slečna mu dává zabrat :o)) Celé to bylo vlastně proto, že Bobkový_List a Cepelin vyhráli první místo na maškarním plese a tak jsme se hned všichni sešli na srazu aby jsme to s nimi oslavili. (Docela dobrá výmluva, ne? :o))) Dubje upekla dortík, hospodskej v Boleru připravil sudy a těsto na pizzu, na nás zůstalo připravit si játra, ledviny, pěněženky a mohlo se vyrazit :o)) K ránu jsme samozřejmě již tradičně skončili v nonstop baru Krijcos, kde pokračovala zábava do raních hodin - vždyť slušní lidé chodí domů VŽDY za světla :o)))

(c)1997-2000, Xland